Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUNYA SALA INFANTIL M GA
ATLÈTIC TERRASSA HC
7 - 2
RC POLO
PAVELLÓ CAN SALAS Carretera de Castellar, 628, 08227 BARCELONA (TERRASSA)
16/03/2019 09:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: RAFA GARRIDO OLIVA
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
3 MIQUEL CUNILL CLAPES
5 ORIOL PEREZ SOLER
9 POL GARCIA BIOSCA
12 QUIM PUIGARNAU ORTIN
15 LLUIS VALLS VIVES
16 NIL RECASENS CARRETERO
17 PAU GESTI SOLER
19 BERNAT ROSET GALI
23 MARC CABRE-VERDIELL BADIA
25 SANTI MARTIN PERELLÓ
31 JOAN BONASTRE MARTINEZ

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG

Delegats

Nom
MARTA PERELLÓ SANTOS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 MARC CABRE-VERDIELL BADIA 1 00:03:00 Jugada
15 LLUIS VALLS VIVES 1 00:07:00 Penal
25 SANTI MARTIN PERELLÓ 1 00:11:00 Jugada
25 SANTI MARTIN PERELLÓ 1 00:13:00 Jugada
15 LLUIS VALLS VIVES 1 00:17:00 Penal
17 PAU GESTI SOLER 2 00:26:00 Penal
5 ORIOL PEREZ SOLER 2 00:31:00 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 BORJA GUITART CATA
2 LUIS ARMENTERAS SERRA
4 JULIO ALVAREZ BUSTOS
5 JACOBO ARENAS MOLINA
7 GUILLERMO MARCO ROMERO
8 SANTIAGO ZALDUA LASHERAS
9 MATIAS BARON ESTARELLAS
10 NICO LAPLAZA CLAVERO
11 ERNEST ELIES DOMINGO
21 BRUNO BACH DOMENECH
47 ALVARO RODRIGUEZ CABRERA

Entrenadors

Nom
MARIA LAURA PERRONE

Delegats

Nom
ALEJANDRO RODRIGUEZ CACERES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 SANTIAGO ZALDUA LASHERAS 1 00:09:00 Penal
11 ERNEST ELIES DOMINGO 2 00:32:00 Penal