Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL F GA
JUNIOR FC
4 - 2
CLUB EGARA
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 (TERRASSA)
20/01/2019 09:30
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 3: ENRIC TRULLAS BALLESTER
Taula: JOSE LUIS LOPEZ ARIAS
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 BET RIBAS FONT
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 TERESA LIMA CORTES
11 LAIA CASASAYAS GIBERT
13 PAULA DRESEMANN CAMPOS
15 MARIA CAMBRA SOLER
21 GINA MARTI GUIU
22 ANNA TOLRA AZOR
25 CLARA PEREZ CALDERON
28 ANNA GARDSJORD MARAGALL
85 JANA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
STEFANIA SOLEDAD PIRIS CAVA

Delegats

Nom
CRISTINA FONT TORRENS

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 LAIA CASASAYAS GIBERT 12 Falta intencionada background
6 TERESA LIMA CORTES 24 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 PAULA DRESEMANN CAMPOS 1 20 Penal
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA 2 15 Penal
21 GINA MARTI GUIU 2 17 Jugada
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA 2 19 Penal
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 MARIONA SALVADOR FERNANDEZ
6 ANNA GISPERT AMAT
8 MARIA TRUJILLO ROLDAN
9 LAURA REAL PARRADO
10 MAR BOSCH RAMIREZ
11 JULIA COLOMINAS BLANXART
17 LAIA RECASENS LLOBET
19 MARTA COMERMA OLIVE
22 MIREIA HERRERO GARCIA
31 PAULA VILA GUAL

Entrenadors

Nom
KARINA DOMINGO HERMS

Delegats

Nom
ALBERT RECASENS VERT

Targetes

# Nom Minut Motiu
19 MARTA COMERMA OLIVE 32 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 LAURA REAL PARRADO 1 17 Jugada
6 ANNA GISPERT AMAT 2 13 Jugada