Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL F GB
JUNIOR FC B2
1 - 6
CLUB EGARA B
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
3/02/2019 09:30
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: ORIOL ALAVEDRA PARERA
JUNIOR FC B2

Jugadors

# Nom
1 MARIA DESCARREGA PEREZ
3 ANDREA PATLLE VERGE
5 MARINA GUEVARA DURAN
9 MARIA MEDINA CATALA
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA
23 NINA DELL'OMARINO PLANAS
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER
67 LEA SERRALLACH ALMIRALL
85 JANA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER 2 37 Penal
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 ANNA RUIZ ARMENGOL
11 JULIA COLOMINAS BLANXART
12 MARTA ROQUE SERRANO
13 CLAUDIA SANGRA FONT
15 MARIOLA GISPERT SEGUES
17 CARLA CARRERAS ALEGRE
18 SARA GIBERT MARCET
21 MARIA SANROMA MARCET

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JAN FERRE MARTIN-BORREGON
JUAN A. SANROMA VIMA

Targetes

# Nom Minut Motiu
18 SARA GIBERT MARCET 31 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 SARA GIBERT MARCET 1 3 Jugada
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 1 19 Jugada
18 SARA GIBERT MARCET 2 21 Penal
18 SARA GIBERT MARCET 2 25 Penal
11 JULIA COLOMINAS BLANXART 2 27 Jugada
13 CLAUDIA SANGRA FONT 2 39 Penal