Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL F GB
JUNIOR FC B2
7 - 5
EGARA 1935
PISTA JUNIOR F.C. PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
28/01/2019 19:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: ORIOL RODRIGUEZ SETO
JUNIOR FC B2

Jugadors

# Nom
3 ANDREA PATLLE VERGE
5 MARINA GUEVARA DURAN
9 MARIA MEDINA CATALA
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA
23 NINA DELL'OMARINO PLANAS
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER
67 LEA SERRALLACH ALMIRALL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
MARCOS CANTARELL ROCHA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA 1 8 Jugada
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA 1 9 Jugada
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA 1 10 Jugada
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER 2 25 Jugada
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER 2 26 Jugada
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER 2 36 Jugada
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER 2 37 Jugada
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
10 AINA SALA SAMARRA
11 MARIA RIUBRUGENT ALMIRALL
12 JANA CACHO BORRELL
13 NURIA PALET CARRERAS
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ
19 BERTA FITO MORERA
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO

Entrenadors

Nom
LAIA SANROMA ROVIRA

Delegats

Nom
XAVIER LOPEZ MARTINEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ 1 2 Penal
13 NURIA PALET CARRERAS 1 7 Jugada
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO 1 18 Jugada
19 BERTA FITO MORERA 2 7 Jugada
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO 2 34 Jugada