Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL M GA
CD TERRASSA HOCKEY
3 - 4
JUNIOR FC
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 (TERRASSA)
20/01/2019 10:45
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 3: ENRIC TRULLAS BALLESTER
Taula: JOSE LUIS LOPEZ ARIAS
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
8 SERGI BARO TINTORE
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 VICTOR HERNANDEZ CANO
16 POL BERNADES QUEROL
17 ORIOL SACRISTAN GIL
19 OTTO GARCIA SANCHEZ
21 MARC BRETONES JUNYENT

Entrenadors

Nom
MARC LARA ROSELL

Delegats

Nom
MARIA LARA PRAT

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 VICTOR HERNANDEZ CANO 13 Abús verbal background
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 23 Falta intencionada background
8 SERGI BARO TINTORE 36 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 ORIOL SACRISTAN GIL 2 4 Penal
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 2 9 Penal
21 MARC BRETONES JUNYENT 2 19 Penal
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
10 ALEX CALVET DIEZ
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 ANDREU SALLES VILAGINES 23 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 1 8 Penal
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 1 18 Jugada
21 PABLO CRESPO DE PEDRO 1 19 Jugada
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 2 17 Jugada