Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
4 - 6
ATLÈTIC TERRASSA HC
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 (TERRASSA)
20/01/2019 13:30
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 3: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS
Taula: JOSE LUIS LOPEZ ARIAS
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
8 PERE AMAT CASELLAS
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
ALBERT MASSAGUER TRENCHS

Delegats

Nom
JOSEP LLUIS NOVELL CODINA

Targetes

# Nom Minut Motiu
4 CONRAD PUIG ARIMON 22 Joc perillós background
22 PAU BROTO OLIVE 31 Joc perillós background
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI 40 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 PERE BAUTISTA MATAS 1 16 Jugada
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI 2 25 Jugada
11 JAN CLAPES CASTELLS 2 26 Jugada
18 PERE BAUTISTA MATAS 2 35 Penal
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ALEX PONS GARCIA
3 ORIOL GONZALEZ ARGEMI
5 ARNAU PEREZ SOLER
8 PEPE CUNILL CLAPES
9 JOAN DALMASES ORTEGA
10 ALEX AYMERICH RUBIO
14 GRAU ALBERT TORRAS
15 MARTI AMAT FRISACH
16 ORIOL TRENCHS GARCIA
17 PAU JOVER SERRA
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY
25 POL FITE AZNAR

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG
XAVIER RIBAS CENTELLES

Delegats

Nom
MIQUEL ARMENGOL SUCARRATS

Targetes

# Nom Minut Motiu
14 GRAU ALBERT TORRAS 11 Joc perillós background
17 PAU JOVER SERRA 18 Joc perillós background
8 PEPE CUNILL CLAPES 35 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY 1 2 Jugada
8 PEPE CUNILL CLAPES 1 5 Penal
8 PEPE CUNILL CLAPES 1 9 Penal
10 ALEX AYMERICH RUBIO 1 11 Jugada
10 ALEX AYMERICH RUBIO 1 14 Jugada
25 POL FITE AZNAR 2 40 Jugada