Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL M GA
ATLÈTIC TERRASSA HC
3 - 2
JUNIOR FC
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 (TERRASSA)
19/01/2019 20:00
Àrbitre 1: NICOLAS FALCONES VALBUENA Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 3: ENRIC TRULLAS BALLESTER
Taula: AMADEU BOIX OLIVA
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ALEX PONS GARCIA
3 ORIOL GONZALEZ ARGEMI
5 ARNAU PEREZ SOLER
8 PEPE CUNILL CLAPES
9 JOAN DALMASES ORTEGA
10 ALEX AYMERICH RUBIO
14 GRAU ALBERT TORRAS
15 MARTI AMAT FRISACH
16 ORIOL TRENCHS GARCIA
17 PAU JOVER SERRA
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY
25 POL FITE AZNAR

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG
XAVIER RIBAS CENTELLES

Delegats

Nom
MIQUEL ARMENGOL SUCARRATS

Targetes

# Nom Minut Motiu
9 JOAN DALMASES ORTEGA 20 Joc perillós background
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY 34 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 JOAN DALMASES ORTEGA 1 11 Jugada
9 JOAN DALMASES ORTEGA 1 20 Jugada
9 JOAN DALMASES ORTEGA 2 24 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
10 ALEX CALVET DIEZ
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 ALEX CALVET DIEZ 31 Joc perillós background
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 40 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 1 12 Penal
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 1 12 Jugada