Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA 1a M
JUNIOR FC
4 - 3
EGARA 1935
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
9/01/2019 21:40
Àrbitre 1: MARC HERAS SEGURA Àrbitre 2: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 3: ALEX FORTUNY LLOP
Taula: JOSEP ORIOL PALET COMAS
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 FRANCESC MATA CAÑAS
11 ALEX GIL PALOMAR
14 ORIOL SALVADOR FERNANDEZ
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
17 IGNASI PRAT MOLINE
19 MARCEL MALGOSA FORRELLAT
20 JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
21 LUCAS GARCÍA ALCALDE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA
32 ORIOL MALGOSA FORRELLAT

Entrenadors

Nom
ROGER PALLAROLS BROSSA
ARSENI SAÑE FERRAN
ANGEL VIDAL CAVERO

Delegats

Nom
ANTONIO BOZAL FERRER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 IGNASI PRAT MOLINE 1 16 Jugada
14 ORIOL SALVADOR FERNANDEZ 1 19 Jugada
21 LUCAS GARCÍA ALCALDE 2 1 Jugada
21 LUCAS GARCÍA ALCALDE 2 4 Penal
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
1 MARC SANROMA ROVIRA
4 ALEIX REYNER SANCHEZ
5 SANTI MORA TORRELLA
6 ISIDRE MARTI AYATS
8 ALEX BROTO OLIVE
9 ALBERT FONT CLERMONT
14 ALEX DALMAU TOLRA
20 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA
22 ENRIC AYNES RIBA
25 SERGI MARTINEZ LOPEZ

Entrenadors

Nom
IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
ALBERT MASSAGUER TRENCHS

Delegats

Nom
RAUL FERNANDEZ FOLCH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 ALBERT FONT CLERMONT 1 3 Jugada
6 ISIDRE MARTI AYATS 1 14 Jugada
8 ALEX BROTO OLIVE 2 19 Jugada