Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA JUVENIL F GA
CASTELLDEFELS HC
0 - 11
CD TERRASSA HOCKEY
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
19/01/2019 16:00
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: MARC HERAS SEGURA
CASTELLDEFELS HC

Jugadors

# Nom
1 SOFIA AVILA MATTIO
2 MARIE OLGA LOPEZ CAMA
4 ANOUK PETERS SERRAT
7 VIOLETA GALARZA CASTILLO
11 CARLA GOMEZ JORBA
14 PAULA VEEFKIND CASTELLO
16 MARTINA ROIG HURTADO
19 FRANCISCA RODRIGUEZ PARMIZARI
20 NAHIA ALEU ARROYO
21 BET VILELLA PALES
24 CAMILA ALONSO GREIG

Entrenadors

Nom
JOSE MANUEL FAJARDO SOLE

Delegats

Nom
MAGÍ ROIG SANZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 MARIA FONOLLOSA MAILLO
4 BERTA MATA MARINE
7 PAULA RAMIREZ RODRIGUEZ
8 LENA ALONSO GONZALEZ
10 ITZIAR FONTANS AMONDARAIN
12 ESTEL FORTE GENESCA
13 MARTA CARDUS MAIQUES
23 ANNA MARIN SAMPER
31 EMMA PIRLA JIMENEZ
33 FIONA ADELL MILL

Entrenadors

Nom
ALBERT BERNADES AYUSO

Delegats

Nom
EMILI MATA PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 ESTEL FORTE GENESCA 1 10 Penal
12 ESTEL FORTE GENESCA 1 14 Penal
31 EMMA PIRLA JIMENEZ 1 17 Penal
12 ESTEL FORTE GENESCA 2 11 Penal
12 ESTEL FORTE GENESCA 2 12 Jugada
23 ANNA MARIN SAMPER 2 23 Jugada
4 BERTA MATA MARINE 2 30 Jugada
12 ESTEL FORTE GENESCA 2 31 Penal
12 ESTEL FORTE GENESCA 2 33 Penal
23 ANNA MARIN SAMPER 2 35 Jugada
10 ITZIAR FONTANS AMONDARAIN 2 39 Jugada