Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA 1a M
CLUB EGARA
3 - 1
CLUB TENIS LES FONTS
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
15/12/2018 18:00
Àrbitre 1: CARLOS DOLZ BAUTISTA Àrbitre 2: PAUL SALVATI Àrbitre 3: NICOLAS FALCONES VALBUENA
Taula: AMADEU BOIX OLIVA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 NACHO MENDEZ NOGUER
6 POL TORRES RODO
8 LLUIS MERCADE BROTO
10 PEDRO SANROMA MARCET
11 GERARD CLAPES CASTELLS
12 MARC RECASENS LLOBET
19 JOSEP LLUIS NOVELL CODINA
22 PERE DIVORRA OLIVE
24 JORDI FARRES PALET
26 JAN TORRUELLA BLASI
29 JAUME TORRAS ARNAU
32 XAVI GISPERT AMAT

Entrenadors

Nom
PATRICIO KEENAN
RAMON SALA VALLHONRAT

Delegats

Nom
GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
PERE JUFRESA LLUCH

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 GERARD CLAPES CASTELLS 17 Falta intencionada background
11 GERARD CLAPES CASTELLS 24 Falta intencionada background
22 PERE DIVORRA OLIVE 27 Falta intencionada background
8 LLUIS MERCADE BROTO 39 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 JOSEP LLUIS NOVELL CODINA 1 3 Penal
19 JOSEP LLUIS NOVELL CODINA 1 19 Penal
11 GERARD CLAPES CASTELLS 2 18 Jugada
CLUB TENIS LES FONTS

Jugadors

# Nom
1 PERE AUTONELL MARSIÑACH
3 RAMON ROMEU ARGEMI
7 GENIS ROCA PASTOR
8 JOSEP COLOM-NOGUERA BROS
10 JAVIER GARCIA MAS
11 ROC OLIVA ISERN
12 JORDI CARRERA OLIVA
17 SANTI MORERA FONT
22 FRANC DINARES COSTA
23 ORIOL PEREMIQUEL BATALLE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 JAVIER GARCIA MAS 16 Falta intencionada background
23 ORIOL PEREMIQUEL BATALLE 19 Joc perillós background
7 GENIS ROCA PASTOR 26 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JAVIER GARCIA MAS 1 4 Jugada