Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA 1a M
CLUB EGARA
3 - 5
EGARA 1935
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
15/12/2018 16:00
Àrbitre 1: NICOLAS FALCONES VALBUENA Àrbitre 2: CARLOS DOLZ BAUTISTA Àrbitre 3: PAUL SALVATI
Taula: MONTSE ANDREU TOMÀS
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
6 POL TORRES RODO
8 LLUIS MERCADE BROTO
10 PEDRO SANROMA MARCET
11 GERARD CLAPES CASTELLS
12 MARC RECASENS LLOBET
19 JOSEP LLUIS NOVELL CODINA
22 PERE DIVORRA OLIVE
24 JORDI FARRES PALET
26 JAN TORRUELLA BLASI
29 JAUME TORRAS ARNAU
32 XAVI GISPERT AMAT

Entrenadors

Nom
PATRICIO KEENAN
RAMON SALA VALLHONRAT

Delegats

Nom
GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
PERE JUFRESA LLUCH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 LLUIS MERCADE BROTO 1 7 Jugada
11 GERARD CLAPES CASTELLS 2 23 Jugada
29 JAUME TORRAS ARNAU 2 33 Jugada
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
4 ALEIX REYNER SANCHEZ
5 SANTI MORA TORRELLA
6 ISIDRE MARTI AYATS
8 ALEX BROTO OLIVE
14 MARTI SOLER BENAIGES
25 ALEX DALMAU TOLRA
27 ENRIC AYNES RIBA
80 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
80 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA 1 9 Jugada
14 MARTI SOLER BENAIGES 1 16 Jugada
8 ALEX BROTO OLIVE 2 21 Jugada
14 MARTI SOLER BENAIGES 2 34 Jugada
14 MARTI SOLER BENAIGES 2 38 Jugada