Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA INFANTIL M GB
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
3 - 2
LINIA 22 H.C. A
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
1/12/2018 10:00
Àrbitre 1: HELEN ENOS LIRA
CATALÒNIA HOCKEY CLUB

Jugadors

# Nom
1 FELIX HIMMELSKAMP
3 LUCAS VALERO CENERA
7 VICTOR VALERO CENERA
9 EDIM SALVATELLA TEICHMAN
10 FRANCISCO GARCIA
11 MARTI CASANOVAS FORES
16 OSCAR GARRIDO MARCHAL
20 TEO PELLISÉ ORTIZ
22 IÑIGO PARIS DOMINGUEZ
23 PAU SOLANILLA ESPALLARGUES
25 ADVAY JOHARY
26 BERNAT SOLER LLORENS
93 RICARDO MICHAEL ALEJANDRO VEJAR MEDRANO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
HELEN ENOS LIRA
BERENGUER SOLER COS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 MARTI CASANOVAS FORES 1 8 Jugada
3 LUCAS VALERO CENERA 2 9 Jugada
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
0 SERGI SALAS MEDINA
2 IZAN MINGUEZ MOLINA
3 JULIO GONZALEZ ESTEVEZ
4 TON INTENTE FONT
7 NIL SUNE AMATE
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
13 GERARD CLOTET FONT
18 ALEXANDRE BATALLA CUADRAS
19 ERIC CANO CONESA
119 MARC SANCHEZ CAMPANA
197 FERRAN SOBRADO CLOTET

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
NICOLA CAROL VAN BERCKEL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 NIL SUNE AMATE 2 7 Jugada
10 JAN ALCARAZ GALY 4 4 Jugada