Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB EGARA B
4 - 1
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/03/2019 10:30
Àrbitre 1: MARC VILALTA SOLER Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
2 JAN CAPELLADES MARCET
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
111 PERE CASAS CARRERAS
151 PERE CLAPES LLOVERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 2 1 Jugada
5 OSCAR ROVIRA CIRERA 2 5 Jugada
5 OSCAR ROVIRA CIRERA 2 10 Jugada
10 IÑAKI FERNANDEZ 4 4 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
None BYRON OLIVARES CAMPOS
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ
29 MARÇAL PEIRO
99 PAU CANO PASCUAL

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 DANIEL CANO TRASIERRA 4 10 Penal