Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
ATLÈTIC B
1 - 8
CLUB EGARA B
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
9/03/2019 09:00
Àrbitre 1: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO Àrbitre 2: ALBERT PONS GARCIA
ATLÈTIC B

Jugadors

# Nom
1 ARNAU VENTURA PLAYA
5 MARTI CODINA BACH
7 JORDI TORRENT MAESTRO
8 ENRIC SIMON GONZALEZ
9 NOAH VALLEJO MARTIN
10 JOFRE COLL VILA
12 ENRIC CARRERA BOU
13 JAN CHALER VILLARO
18 GERARD CENTELLES ARTES
22 GUILLEM VENTURA PLAYA
27 MIQUEL VINYES SERRA
32 JOAN RAMON GIMENEZ CAPARROS
33 ORIOL RAMOS PUIG
82 XAVIER DELGADO HERNANDEZ

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA
SERGI PUIG SANTAULARIA
XAVIER PUIGCERNAU TRIAS

Delegats

Nom
JOSEP ORIOL VENTURA CAELLAS
JOAN VERDAGUER BOVER

Targetes

# Nom Minut Motiu
33 ORIOL RAMOS PUIG 25 Abús verbal background
12 ENRIC CARRERA BOU 60 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 JORDI TORRENT MAESTRO 2 1 Jugada
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
7 PEPE MALUQUER POMBROL
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
11 ENRIC MARIN QUERA
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
24 JAN TORRELLES AYMERICH
91 PAU PUIG DAURA
151 PERE CLAPES LLOVERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
14 ARNAU MATA GARCIA 1 17 Jugada
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE 2 1 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 2 16 Jugada
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ 3 6 Jugada
11 ENRIC MARIN QUERA 3 15 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 4 5 Jugada
14 ARNAU MATA GARCIA 4 10 Jugada
18 RUBEN CASERO GRIÑON 4 16 Jugada