Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
RC POLO B
2 - 1
JUNIOR FC B
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
2/03/2019 10:00
Àrbitre 1: JOAN MARTINEZ ALONSO Àrbitre 2: LAURA DOBLAS DURANY
RC POLO B

Jugadors

# Nom
3 LUCAS MUIÑOS BALET
15 AUGUSTO BARANGE FORTO
18 ALEX MUÑOZ PUJOL
26 LUKA XIOL MERCE
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
29 MARTIN CAÑAS PRAT
33 MIGUEL ANDREU CARRERAS
34 NESTOR BLANCH MARQUES
48 NICOLAS VENTOS BAENA
49 JOSE BERTRAN CARULLA
50 GUILLERMO BASSO TARREGA
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
54 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
60 HECTOR MUR LOPEZ
62 LUCAS GONZALEZ JOLY
64 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON
75 PABLO VIA CASALS

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu
34 NESTOR BLANCH MARQUES 7 Falta intencionada background
54 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA 12 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 1 17 Jugada
49 JOSE BERTRAN CARULLA 4 6 Jugada
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 NACHO VALLES RICO
3 MARTI VIÑOLAS PARCET
4 JAN-POL BASCOMPTE VIÑETS
5 GUIM MARQUES LOBO
8 SIMON CONSUL
9 JACOBO AZOFRA FRAILE
11 JAN ABAD FERRER
13 DIEGO SERRA GALLO
16 GERARD SALLES VILAGINES
17 ESTEVE LAMOGLIA ROS
18 ADRIAN COE-ARCHER MAILLO
21 ENECO MARQUES LOBO
23 PAU CANTAN RODRIGUEZ
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY
28 ORIOL CALVET DIEZ
44 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 1 3 Jugada