Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2 - 8
RC POLO B
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N 08740 BARCELONA (SANT ANDREU DE LA BARCA)
23/02/2019 10:00
Àrbitre 1: ANTONIO BUSTOS MANCERA Àrbitre 2: PEDRO GINEL CRESPO
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
1 PAU CANO PASCUAL
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ
29 MARÇAL PEIRO

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI 1 4 Jugada
1 PAU CANO PASCUAL 3 4 Jugada
RC POLO B

Jugadors

# Nom
1 GABINO SINTES GUINEA
3 LUCAS MUIÑOS BALET
15 AUGUSTO BARANGE FORTO
18 ALEX MUÑOZ PUJOL
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
29 MARTIN CAÑAS PRAT
31 JACOBO VAZQUEZ BOFARULL
33 MIGUEL ANDREU CARRERAS
37 GUILLERMO RAFEL BOADA
49 JOSE BERTRAN CARULLA
50 GUILLERMO BASSO TARREGA
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
54 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
62 LUCAS GONZALEZ JOLY

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
49 JOSE BERTRAN CARULLA 1 2 Penal
49 JOSE BERTRAN CARULLA 1 8 Penal
37 GUILLERMO RAFEL BOADA 1 15 Jugada
49 JOSE BERTRAN CARULLA 2 13 Penal
29 MARTIN CAÑAS PRAT 3 3 Jugada
49 JOSE BERTRAN CARULLA 4 6 Jugada
31 JACOBO VAZQUEZ BOFARULL 4 8 Jugada
49 JOSE BERTRAN CARULLA 4 15 Jugada