Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CASTELLDEFELS HC - FDC
-
CLUB EGARA B
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
23/02/2019 10:30
Àrbitre 1: MARC HERAS SEGURA Àrbitre 2: ENRIC SANS GIMENEZ
CASTELLDEFELS HC - FDC

Jugadors

# Nom
1 VICTOR SAENZ ALEMANY
3 OT DOLADER SANCHEZ
4 DANIEL VERGEL SANCHIDRIAN
5 ILJA SZAMEITAT
7 MANEL MONTANYA ROBLES
8 GERARD MASCLANS HERNANDEZ
9 YANNICK VAN BAARDEWIK
10 DIDAC GINEL MARIN
12 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA
14 SAM DONALDSON SANGÜESA
19 GUILLEM CAÑADILLA SEGURA
20 MIGUEL MAS IZQUIERDO
21 GIJS HOOIJKAAS
22 JAN ROSSDEUTSCHER
25 RUBEN GARCIA CASTILLO
42 SANTI SANZ SERRANO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
25 RUBEN GARCIA CASTILLO 32 Falta reiterada background
8 GERARD MASCLANS HERNANDEZ 55 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
42 SANTI SANZ SERRANO 1 7 Jugada
42 SANTI SANZ SERRANO 4 5 Jugada
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
2 JAN CAPELLADES MARCET
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
24 JAN TORRELLES AYMERICH
51 MARCEL ARENYES DINARES
91 PAU PUIG DAURA
111 PERE CASAS CARRERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 2 13 Jugada
15 ORIOL CORTES LLOSES 3 4 Jugada
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ 4 7 Jugada