Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB EGARA B
9 - 0
ILURO H.C.
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/02/2019 10:30
Àrbitre 1: MIQUEL HERNANDEZ PLAZA Àrbitre 2: JAN MENDOZA ANTOLI
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
2 JAN CAPELLADES MARCET
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
11 ENRIC MARIN QUERA
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
51 MARCEL ARENYES DINARES
91 PAU PUIG DAURA
111 PERE CASAS CARRERAS
151 PERE CLAPES LLOVERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 1 3 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 1 5 Penal
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE 1 11 Jugada
14 ARNAU MATA GARCIA 2 4 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 3 10 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 3 16 Jugada
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ 4 4 Jugada
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ 4 5 Jugada
11 ENRIC MARIN QUERA 4 7 Jugada
ILURO H.C.

Jugadors

# Nom
1 SERGI LLENA BONILLO
7 Nicolás Dieguez Capo
9 HUGO LAGO PUJOL
10 JONATHAN PALACIOS LEAL
12 Adrià Morral Martínez
19 MARC CALVERAS GUASCH
21 JOAN RODRIGUEZ FERNANDEZ
23 GERARD MEDINA VILA
32 MIQUEL SABATER ZANEN
47 EDWARD JUDD DOGLIOTTI
141 TONI MARTI POBLET

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus