Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
ATLÈTIC B
4 - 2
RC POLO B
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
16/02/2019 12:30
Àrbitre 1: ALVARO COMPANY GARCIA Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
ATLÈTIC B

Jugadors

# Nom
1 ARNAU VENTURA PLAYA
5 MARTI CODINA BACH
7 JORDI TORRENT MAESTRO
8 ENRIC SIMON GONZALEZ
9 NOAH VALLEJO MARTIN
10 JOFRE COLL VILA
12 ENRIC CARRERA BOU
13 JAN CHALER VILLARO
18 GERARD CENTELLES ARTES
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU
22 GUILLEM VENTURA PLAYA
27 MIQUEL VINYES SERRA
32 JOAN RAMON GIMENEZ CAPARROS
33 ORIOL RAMOS PUIG
82 XAVIER DELGADO HERNANDEZ

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA
SERGI PUIG SANTAULARIA
XAVIER PUIGCERNAU TRIAS

Delegats

Nom
JOSEP ORIOL VENTURA CAELLAS
JOAN VERDAGUER BOVER

Targetes

# Nom Minut Motiu
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 65 Agressió background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 GERARD CENTELLES ARTES 3 1 Jugada
10 JOFRE COLL VILA 3 3 Jugada
27 MIQUEL VINYES SERRA 3 5 Jugada
18 GERARD CENTELLES ARTES 4 13 Jugada
RC POLO B

Jugadors

# Nom
3 LUCAS MUIÑOS BALET
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
15 AUGUSTO BARANGE FORTO
18 ALEX MUÑOZ PUJOL
19 FELIX OSARTE SEGURA
26 LUKA XIOL MERCE
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
29 MARTIN CAÑAS PRAT
33 MIGUEL ANDREU CARRERAS
47 ALEXANDRE VICENS GELI
49 JOSE BERTRAN CARULLA
50 GUILLERMO BASSO TARREGA
54 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
62 LUCAS GONZALEZ JOLY
64 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 2 4 Jugada
28 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 4 4 Jugada