Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
JUNIOR FC B
-
CASTELLDEFELS HC - FDC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
19/01/2019 13:00
Àrbitre 1: SANTI SOLA CABELLO Àrbitre 2: ALVARO COMPANY GARCIA
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
2 NACHO VALLES RICO
3 MARTI VIÑOLAS PARCET
4 JAN-POL BASCOMPTE VIÑETS
5 GUIM MARQUES LOBO
8 SIMON CONSUL
9 JACOBO AZOFRA FRAILE
11 JAN ABAD FERRER
16 GERARD SALLES VILAGINES
17 ESTEVE LAMOGLIA ROS
18 ADRIAN COE-ARCHER MAILLO
21 ENECO MARQUES LOBO
23 PAU CANTAN RODRIGUEZ
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY
28 ORIOL CALVET DIEZ
44 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
44 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ 1 16 Jugada
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 2 11 Jugada
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 3 15 Jugada
8 SIMON CONSUL 4 11 Jugada
CASTELLDEFELS HC - FDC

Jugadors

# Nom
1 VICTOR SAENZ ALEMANY
3 OT DOLADER SANCHEZ
4 DANIEL VERGEL SANCHIDRIAN
5 ILJA SZAMEITAT
7 MANEL MONTANYA ROBLES
8 GERARD MASCLANS HERNANDEZ
9 YANNICK VAN BAARDEWIK
10 DIDAC GINEL MARIN
12 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA
16 SAM DONALDSON SANGÜESA
19 GUILLEM CAÑADILLA SEGURA
20 MIGUEL MAS IZQUIERDO
21 GIJS HOOIJKAAS
22 JAN ROSSDEUTSCHER
24 SANTI SANZ SERRANO
25 RUBEN GARCIA CASTILLO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA 1 4 Jugada
8 GERARD MASCLANS HERNANDEZ 3 8 Jugada