Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CASTELLDEFELS HC - FDC
-
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N 08740 BARCELONA (SANT ANDREU DE LA BARCA)
12/01/2019 09:45
Àrbitre 1: KARIM SANCHEZ RHAYTI Àrbitre 2: ALBERTO BARRERO ROBLEDO
CASTELLDEFELS HC - FDC

Jugadors

# Nom
1 VICTOR SAENZ ALEMANY
3 OT DOLADER SANCHEZ
4 DANIEL VERGEL SANCHIDRIAN
5 ILJA SZAMEITAT
7 MANEL MONTANYA ROBLES
8 GERARD MASCLANS HERNANDEZ
9 YANNICK VAN BAARDEWIK
10 DIDAC GINEL MARIN
12 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA
16 SAM DONALDSON SANGÜESA
19 GUILLEM CAÑADILLA SEGURA
20 MIGUEL MAS IZQUIERDO
21 GIJS HOOIJKAAS
22 JAN ROSSDEUTSCHER
24 SANTI SANZ SERRANO
25 RUBEN GARCIA CASTILLO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
21 GIJS HOOIJKAAS 1 4 Penal
24 SANTI SANZ SERRANO 2 26 Jugada
21 GIJS HOOIJKAAS 2 28 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
1 PAU CANO PASCUAL
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
10 ALEX CAÑADAS LOPEZ
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ
29 MARÇAL PEIRO

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus