Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
1 - 4
CLUB EGARA B
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N 08740 BARCELONA (SANT ANDREU DE LA BARCA)
15/12/2018 10:15
Àrbitre 1: FELIX VEGA GARRIDO Àrbitre 2: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
1 PAU CANO PASCUAL
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
10 ALEX CAÑADAS LOPEZ
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu
5 JAN PUYOL COLL 28 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI 2 5 Jugada
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 NUK CAMPOS ALONSO
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 PERE CLAPES LLOVERAS
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 PAU PUIG DAURA
10 IÑAKI FERNANDEZ
11 ENRIC MARIN QUERA
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
24 JAN TORRELLES AYMERICH
111 PERE CASAS CARRERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL 14 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
14 ARNAU MATA GARCIA 1 13 Jugada
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ 1 18 Jugada
14 ARNAU MATA GARCIA 2 37 Jugada
4 QUIM CLAPES LLOVERAS 3 28 Jugada