Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
ILURO H.C.
4 - 5
RC POLO B
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
1/12/2018 14:00
Àrbitre 1: RICARDO GALLEGO SANCHEZ Àrbitre 2: POL COMPTA SEGURA
ILURO H.C.

Jugadors

# Nom
1 SERGI LLENA BONILLO
3 POL SAULEDA CACHO
4 Oleguer Urgeles Roura
5 ALEX OLIVARES VELASCO
7 Nicolás Dieguez Capo
8 MARC CALVERAS GUASCH
9 NACHO MEDINA GIL
10 JONATHAN PALACIOS LEAL
14 TONI MARTI POBLET
38 MARTI CUSACHS GIL
47 EDWARD JUDD DOGLIOTTI
81 NICOLAS TWOSE OSPITAL
101 EDGAR CASTELL BLAZQUEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
SERGI COMA GUELL
CARLES GARCIA CAPARROS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 POL SAULEDA CACHO 1 None Jugada
8 MARC CALVERAS GUASCH 2 None Jugada
3 POL SAULEDA CACHO 3 None Jugada
3 POL SAULEDA CACHO 4 None Jugada
RC POLO B

Jugadors

# Nom
0 LUKA XIOL MERCE
16 LUCAS GONZALEZ JOLY
18 ALEX MUÑOZ PUJOL
21 MARTIN CAÑAS PRAT
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
25 AUGUSTO BARANGE FORTO
31 JACOBO VAZQUEZ BOFARULL
34 JOSE BERTRAN CARULLA
39 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON
41 NESTOR BLANCH MARQUES
47 ALEXANDRE VICENS GELI
48 MIGUEL ANDREU CARRERAS
49 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
57 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
61 NICOLAS VENTOS BAENA

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
41 NESTOR BLANCH MARQUES 1 None Jugada
16 LUCAS GONZALEZ JOLY 2 None Jugada
0 LUKA XIOL MERCE 3 None Penal
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 3 None Jugada
34 JOSE BERTRAN CARULLA 3 None Penal