Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
JUNIOR FC B
4 - 2
RC POLO B
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
24/11/2018 13:00
Àrbitre 1: NIL TUTUSAUS GARCIA Àrbitre 2: ENRIC SANS GIMENEZ
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
2 NACHO VALLES RICO
3 MARTI VIÑOLAS PARCET
4 JAN-POL BASCOMPTE VIÑETS
5 GUIM MARQUES LOBO
8 SIMON CONSUL
9 JACOBO AZOFRA FRAILE
11 JAN ABAD FERRER
15 PERE VIVES VANCELLS
16 GERARD SALLES VILAGINES
17 ESTEVE LAMOGLIA ROS
18 ADRIAN COE-ARCHER MAILLO
19 ALBERT PARERA PARCET
21 ENECO MARQUES LOBO
23 PAU CANTAN RODRIGUEZ
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY
28 ORIOL CALVET DIEZ
44 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ

Entrenadors

Nom
MARC SERRAHIMA CASTELLA

Delegats

Nom
MONICA RICO COLL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 2 6 Jugada
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 3 3 Penal
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 3 5 Penal
3 MARTI VIÑOLAS PARCET 4 9 Jugada
RC POLO B

Jugadors

# Nom
0 LUKA XIOL MERCE
12 LUCAS MUIÑOS BALET
16 LUCAS GONZALEZ JOLY
21 MARTIN CAÑAS PRAT
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
25 AUGUSTO BARANGE FORTO
39 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON
40 GUILLERMO RAFEL BOADA
47 ALEXANDRE VICENS GELI
48 MIGUEL ANDREU CARRERAS
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
57 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
60 HECTOR MUR LOPEZ
75 JOSE BERTRAN CARULLA
77 GUILLERMO BASSO TARREGA

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu
39 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON 42 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 1 9 Jugada
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 4 4 Jugada