Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
LINIA 22 H.C. A
2 - 7
CLUB EGARA
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
23/03/2019 12:45
Àrbitre 1: FRANC TORMO CARRAMIÑANA Àrbitre 2: IGNASI RIBO SOLER
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
10 JAN ALCARAZ GALY
11 RAMON LADERO PUGA
13 QUIM SALA CABRERA
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
17 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ 1 7 Jugada
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ 4 10 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
3 ERIC HERREROS VIDAL
5 MIQUEL EJARQUE ROLDAN
6 BERNAT BAÑOS PIZA
7 PAU RODRIGUEZ MARTIN
8 PERE AMAT CASELLAS
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL
11 ALEIX MARGARIT AMATE
12 JAN PIERA SALA
13 PAU DINARES JORDA
14 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
19 TON SANROMA ROVIRA
21 BRUNO AVILA GRAN
27 NACHO SALA MONROIG

Entrenadors

Nom
NARCIS VENTALLO TOLOSA

Delegats

Nom
DAVID BAÑOS BORRAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
13 PAU DINARES JORDA 13 Falta reiterada background
14 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN 25 background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL 1 4 Jugada
6 BERNAT BAÑOS PIZA 1 10 Jugada
11 ALEIX MARGARIT AMATE 2 4 Penal
19 TON SANROMA ROVIRA 2 5 Jugada
19 TON SANROMA ROVIRA 2 13 Jugada
8 PERE AMAT CASELLAS 4 2 Jugada
14 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN 4 17 Jugada