Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
ATLÈTIC TERRASSA HC
3 - 3
JUNIOR FC
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
16/03/2019 09:00
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: ALVARO COMPANY GARCIA
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ROGER SOLSONA ROVIRA
3 MARC MALGOSA MORCILLO
4 GUIU COROMINAS RICART
5 POL BONASTRE COMPANY
7 MARC ALBERICIO MORCILLO
8 XAVI CASTELLO MARTI
9 POL CABRE-VERDIELL BADIA
10 PERE AMAT RIERA
11 ARNAU TARRIDA CARRETERO
12 MARC VILLALBA GOMEZ
16 FERRAN SERRA VANCELLS
17 GERARD PERICAY FREIXAS
19 ARNAU GUTIERREZ MORAGAS
21 IGNASI AVILES VERDERA
22 XAVIER BARUTEL RIERA
23 PEP MALGOSA ISERN

Entrenadors

Nom
ALBERT LIS PASARELL

Delegats

Nom
XAVIER GEIS ELIAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 XAVI CASTELLO MARTI 2 8 Jugada
7 MARC ALBERICIO MORCILLO 2 14 Jugada
11 ARNAU TARRIDA CARRETERO 4 5 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
4 EDUARDO TORRES GONZALEZ
5 ALEIX BOZAL BURGUES
7 SANTIAGO PUJOL RICO
8 POL RIBO BLANQUE
9 FERRAN MUÑOZ ALSINA
10 IGNASI VILUMARA LOBO
11 PABLO ESPINO MATAS
13 DIEGO SERRA GALLO
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE
15 PERE VIVES VANCELLS
17 MARC ABAD SOUTO
18 ROGER CHESA BISBAL
22 JAN SALVATELLA PANES
61 BRUNO FONT ABAD
111 JAN ABAD FERRER
114 ADRIA MOYA CAHNER

Entrenadors

Nom
MARC PERELLON CARRIQUE
ORIOL SALVADOR FERNANDEZ

Delegats

Nom
NOEMI BURGUES ESTEBANELL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE 4 2 Jugada
10 IGNASI VILUMARA LOBO 4 9 Jugada
11 PABLO ESPINO MATAS 4 15 Jugada