Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
VALLÈS ESPORTIU
6 - 2
LINIA 22 H.C. A
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
9/03/2019 14:15
Àrbitre 1: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO Àrbitre 2: ORIOL MULINARI FITE
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA
2 SERGI FOLCH MATA
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ
4 NANI AMAT PUIGARNAU
7 ALEX JIMENEZ VIVES
9 ROGER CORAL GOMEZ
10 IGNASI YUSTE SAMARRA
12 POL BLANCH VERNET
14 POL ROIG COTO
15 IGNASI PORTOLES MARTINEZ
19 THOMAS PUIG CAPPUYNS
21 JOAN LLETI FABREGO
22 BERNAT VILANOVA LLOVERAS
23 ORIOL PABLOS RUSIÑOL
77 BIEL CASTELLON CHUECA
88 NIL TALO ARGEMI

Entrenadors

Nom
JOAN VERDAGUER BOVER

Delegats

Nom
VICENS ROIG BELLVEHÍ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ 2 17 Penal
10 IGNASI YUSTE SAMARRA 3 4 Jugada
10 IGNASI YUSTE SAMARRA 3 15 Jugada
7 ALEX JIMENEZ VIVES 3 16 Jugada
7 ALEX JIMENEZ VIVES 4 7 Penal
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ 4 15 Penal
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
11 RAMON LADERO PUGA
13 QUIM SALA CABRERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
17 GIUSEPPE VEGA CIEZA
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
20 MARC TOST GUTES
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
117 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JAN ALCARAZ GALY 1 3 Jugada
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ 4 9 Jugada