Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
VALLÈS ESPORTIU
1 - 4
RC POLO
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
2/03/2019 09:00
Àrbitre 1: JAN AMAT RIERA Àrbitre 2: MARC PALET MAMPEL
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA
2 SERGI FOLCH MATA
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ
4 NANI AMAT PUIGARNAU
6 SERGI ALAVEDRA PARERA
7 ALEX JIMENEZ VIVES
9 ROGER CORAL GOMEZ
10 IGNASI YUSTE SAMARRA
12 POL BLANCH VERNET
14 POL ROIG COTO
15 IGNASI PORTOLES MARTINEZ
16 MARC PUJOL AMAT
19 THOMAS PUIG CAPPUYNS
21 JOAN LLETI FABREGO
22 BERNAT VILANOVA LLOVERAS
23 ORIOL PABLOS RUSIÑOL
77 BIEL CASTELLON CHUECA
88 NIL TALO ARGEMI

Entrenadors

Nom
JOAN VERDAGUER BOVER

Delegats

Nom
VICENS ROIG BELLVEHÍ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 POL BLANCH VERNET 4 14 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JAIME IBRAN DIEZ
4 LUCAS CABOT CAPON
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
6 MAURICI ELIES DOMINGO
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
49 LUCAS FARGA HARTMANN
50 NICOLAS CORTINES PAPI

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
31 MAX LAPLAZA CLAVERO 1 2 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 3 6 Jugada
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO 3 9 Jugada
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO 3 14 Penal