Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
CD TERRASSA HOCKEY A
4 - 1
FC BARCELONA
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
2/03/2019 11:30
Àrbitre 1: ALVARO COMPANY GARCIA Àrbitre 2: SANTI SOLA CABELLO
CD TERRASSA HOCKEY A

Jugadors

# Nom
1 JORDI BARO TINTORE
5 XAVI RUBÍ MILLAN
6 MARC ALBA GEA
7 JOAN MIRO CARDELLACH
8 GUILLEM CORTINA NOGUERAS
9 JOAN BULTA ARANDA
11 POL CALONGE PARDO
12 POL VILLORO ARCAS
13 ALEX SANTIGOSA FARRES
16 JAN RIBAS VILAGELIU
17 ALEJANDRO MENA JUAREZ
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ
19 FERRAN NAVARRETE HOCES
31 BIEL ROCA DURAN
81 POL MUÑOZ ESCOFET
91 XAVI MUNYOS BLANCO

Entrenadors

Nom
JAN LARA ROSELL

Delegats

Nom
JAN LARA ROSELL
XAVIER RUBI TORRES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 MARC ALBA GEA 2 13 Jugada
13 ALEX SANTIGOSA FARRES 4 4 Jugada
6 MARC ALBA GEA 4 8 Jugada
7 JOAN MIRO CARDELLACH 4 13 Jugada
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARTI LANCHO SILVA
2 ALEX CAÑADA GAJA
4 ORIOL ROMEU MARTI
6 SUBIN FERRE CALVET
8 GENIS BATET COMPANY
9 CARLOS ROMAGOSA FLORIT
11 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO
12 CARLOS ROTAECHE VILLANUEVA
14 NICOLAS RALDA CORFAS
15 JAN RUIZ FERNANDEZ
17 MAY MORIA NAIDICH
18 JOEL GONZALEZ ARGELICH
31 ARNAU LABBE GARCIA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
DOLORS FERRE CALVET

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 MAY MORIA NAIDICH 3 4 Jugada