Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
RC POLO
11 - 0
LINIA 22 H.C. A
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
23/02/2019 09:15
Àrbitre 1: NÚRIA CASALÉ CABANES Àrbitre 2: SOULAIMAN HAMYD
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JAIME IBRAN DIEZ
4 LUCAS CABOT CAPON
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
6 MAURICI ELIES DOMINGO
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
11 FELIX OSARTE SEGURA
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
50 NICOLAS CORTINES PAPI

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 60 Abús verbal background
11 FELIX OSARTE SEGURA 63 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 JAIME IBRAN DIEZ 1 1 Penal
3 JAIME IBRAN DIEZ 2 8 Penal
11 FELIX OSARTE SEGURA 2 15 Jugada
3 JAIME IBRAN DIEZ 3 2 Penal
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 3 12 Penal
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 3 17 Penal
31 MAX LAPLAZA CLAVERO 4 5 Jugada
46 MATEU SITJAR BOTEY 4 6 Penal
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN 4 13 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 16 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 16 Jugada
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
10 JAN ALCARAZ GALY
11 RAMON LADERO PUGA
13 QUIM SALA CABRERA
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
17 GIUSEPPE VEGA CIEZA
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
20 MARC TOST GUTES
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
117 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA 42 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus