Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
JUNIOR FC
9 - 1
VALLÈS ESPORTIU
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
23/02/2019 09:00
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: MARC PALET MAMPEL
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
4 EDUARDO TORRES GONZALEZ
5 ALEIX BOZAL BURGUES
6 BRUNO FONT ABAD
7 SANTIAGO PUJOL RICO
8 POL RIBO BLANQUE
9 FERRAN MUÑOZ ALSINA
10 IGNASI VILUMARA LOBO
11 PABLO ESPINO MATAS
13 DIEGO SERRA GALLO
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE
15 PERE VIVES VANCELLS
17 MARC ABAD SOUTO
18 ROGER CHESA BISBAL
22 JAN SALVATELLA PANES
111 JAN ABAD FERRER
114 ADRIA MOYA CAHNER

Entrenadors

Nom
ORIOL SALVADOR FERNANDEZ

Delegats

Nom
NOEMI BURGUES ESTEBANELL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 PABLO ESPINO MATAS 1 2 Jugada
114 ADRIA MOYA CAHNER 1 8 Jugada
111 JAN ABAD FERRER 2 3 Jugada
6 BRUNO FONT ABAD 2 17 Penal
10 IGNASI VILUMARA LOBO 3 15 Jugada
10 IGNASI VILUMARA LOBO 3 17 Jugada
11 PABLO ESPINO MATAS 4 6 Penal
6 BRUNO FONT ABAD 4 14 Penal
10 IGNASI VILUMARA LOBO 4 17 Penal
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA
2 SERGI FOLCH MATA
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ
4 NANI AMAT PUIGARNAU
6 SERGI ALAVEDRA PARERA
7 ALEX JIMENEZ VIVES
9 ROGER CORAL GOMEZ
12 POL BLANCH VERNET
14 POL ROIG COTO
15 IGNASI PORTOLES MARTINEZ
16 MARC PUJOL AMAT
21 JOAN LLETI FABREGO
22 BERNAT VILANOVA LLOVERAS
23 ORIOL PABLOS RUSIÑOL
77 BIEL CASTELLON CHUECA
88 NIL TALO ARGEMI

Entrenadors

Nom
JOAN VERDAGUER BOVER

Delegats

Nom
VICENS ROIG BELLVEHÍ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 POL BLANCH VERNET 3 6 Penal