Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
FC BARCELONA
3 - 11
RC POLO
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
2/02/2019 10:30
Àrbitre 1: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE Àrbitre 2: JAVIER BERNECHEA QUILIS
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARTI LANCHO SILVA
3 ARNAU LABBE GARCIA
4 ORIOL ROMEU MARTI
6 SUBIN FERRE CALVET
7 PEPE MORAN VAZQUEZ
8 GENIS BATET COMPANY
9 CARLOS ROMAGOSA FLORIT
11 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO
14 NICOLAS RALDA CORFAS
16 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
17 MAY MORIA NAIDICH
18 JOEL GONZALEZ ARGELICH
19 MAURO SERRANO SANCHO
181 PAU GALLEGO CISTERÓ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 CARLOS ROMAGOSA FLORIT 1 10 Jugada
14 NICOLAS RALDA CORFAS 3 41 Jugada
16 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN 4 56 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JAIME IBRAN DIEZ
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
6 MAURICI ELIES DOMINGO
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
14 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
50 NICOLAS CORTINES PAPI
98 LUCAS CABOT CAPON

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
44 GUILLERMO CASAS QUINSON 1 4 Jugada
3 JAIME IBRAN DIEZ 1 6 Jugada
46 MATEU SITJAR BOTEY 2 20 Jugada
3 JAIME IBRAN DIEZ 2 25 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 2 27 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 2 35 Penal
14 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH 3 40 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 3 43 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 3 45 Penal
30 TON BORRAS AUBERT 4 55 Jugada
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN 4 57 Jugada