Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
CLUB EGARA
10 - 1
LINIA 22 H.C. A
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
26/01/2019 12:00
Àrbitre 1: MIQUEL HERNANDEZ PLAZA Àrbitre 2: ANTONIO BUSTOS MANCERA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
2 JAN CAPELLADES MARCET
3 ERIC HERREROS VIDAL
5 MIQUEL EJARQUE ROLDAN
6 BERNAT BAÑOS PIZA
7 PAU RODRIGUEZ MARTIN
8 PERE AMAT CASELLAS
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL
11 ALEIX MARGARIT AMATE
12 JAN PIERA SALA
13 PAU DINARES JORDA
14 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN
16 BRUNO TORREDEMER GONZALEZ
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
19 TON SANROMA ROVIRA
21 BRUNO AVILA GRAN
27 NACHO SALA MONROIG

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL 1 10 Penal
27 NACHO SALA MONROIG 1 10 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 2 3 Jugada
13 PAU DINARES JORDA 2 12 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 3 6 Jugada
8 PERE AMAT CASELLAS 4 7 Jugada
8 PERE AMAT CASELLAS 4 8 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 4 9 Jugada
12 JAN PIERA SALA 4 13 Jugada
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL 4 15 Jugada
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
11 RAMON LADERO PUGA
13 QUIM SALA CABRERA
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
20 MARC TOST GUTES

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ 1 6 Penal