Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
RC POLO
4 - 2
CD TERRASSA HOCKEY A
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
19/01/2019 13:30
Àrbitre 1: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE Àrbitre 2: LUCAS MADURGA NAVARRO
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JAIME IBRAN DIEZ
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
6 MAURICI ELIES DOMINGO
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
11 FELIX OSARTE SEGURA
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
14 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
50 NICOLAS CORTINES PAPI
98 LUCAS CABOT CAPON

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA
MARK HOOGENDAM

Targetes

# Nom Minut Motiu
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN None background
6 MAURICI ELIES DOMINGO None Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
30 TON BORRAS AUBERT 1 8 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 2 3 Penal
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 7 Jugada
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN 4 14 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY A

Jugadors

# Nom
1 JORDI BARO TINTORE
3 BIEL ROCA DURAN
5 XAVI RUBÍ MILLAN
6 MARC ALBA GEA
7 JOAN MIRO CARDELLACH
8 GUILLEM CORTINA NOGUERAS
9 JOAN BULTA ARANDA
10 PAU PETCHAME HERNANDEZ
11 POL CALONGE PARDO
13 ALEX SANTIGOSA FARRES
16 JAN RIBAS VILAGELIU
17 ALEJANDRO MENA JUAREZ
18 POL MUÑOZ ESCOFET
19 FERRAN NAVARRETE HOCES
91 XAVI MUNYOS BLANCO
101 JOSEP MARTIN GUTES

Entrenadors

Nom
JAN LARA ROSELL

Delegats

Nom
JAN LARA ROSELL
XAVIER RUBI TORRES

Targetes

# Nom Minut Motiu
3 BIEL ROCA DURAN None Abús verbal background
7 JOAN MIRO CARDELLACH 7 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 PAU PETCHAME HERNANDEZ 1 17 Jugada
10 PAU PETCHAME HERNANDEZ 4 13 Jugada