Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
LINIA 22 H.C. A
2 - 2
VALLÈS ESPORTIU
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/02/2019 17:00
Àrbitre 1: ANDREU LLOBERAS MONTSERRAT Àrbitre 2: ALBERT CARNÉ GRANÉ
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
11 RAMON LADERO PUGA
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
17 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
20 MARC TOST GUTES
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ 1 12 Penal
10 JAN ALCARAZ GALY 3 15 Jugada
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA
2 SERGI FOLCH MATA
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ
4 NANI AMAT PUIGARNAU
6 SERGI ALAVEDRA PARERA
7 ALEX JIMENEZ VIVES
9 ROGER CORAL GOMEZ
10 IGNASI YUSTE SAMARRA
12 POL BLANCH VERNET
14 POL ROIG COTO
19 THOMAS PUIG CAPPUYNS
21 JOAN LLETI FABREGO
22 BERNAT VILANOVA LLOVERAS
23 ORIOL PABLOS RUSIÑOL
77 BIEL CASTELLON CHUECA
88 NIL TALO ARGEMI
161 MARC PUJOL AMAT

Entrenadors

Nom
JOAN VERDAGUER BOVER

Delegats

Nom
VICENS ROIG BELLVEHÍ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 IGNASI YUSTE SAMARRA 4 5 Jugada
4 NANI AMAT PUIGARNAU 4 17 Jugada