Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
CLUB EGARA
0 - 6
RC POLO
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
12/01/2019 12:00
Àrbitre 1: JAN AMAT RIERA Àrbitre 2: MARTI AMEIJEIRAS CHALER
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
2 JAN CAPELLADES MARCET
3 ERIC HERREROS VIDAL
5 MIQUEL EJARQUE ROLDAN
6 BERNAT BAÑOS PIZA
7 PAU RODRIGUEZ MARTIN
8 MARC EJARQUE ROLDAN
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL
11 ALEIX MARGARIT AMATE
12 JAN PIERA SALA
13 PAU DINARES JORDA
14 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN
16 BRUNO TORREDEMER GONZALEZ
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
18 PERE AMAT CASELLAS
19 TON SANROMA ROVIRA
21 BRUNO AVILA GRAN
27 NACHO SALA MONROIG

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JAIME IBRAN DIEZ
4 LUCAS CABOT CAPON
5 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
6 MAURICI ELIES DOMINGO
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
14 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
50 NICOLAS CORTINES PAPI
63 MATEO OZONAS HEVIA

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA
MARK HOOGENDAM

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
30 TON BORRAS AUBERT 1 1 Jugada
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS 1 9 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 2 6 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 3 17 Jugada
31 MAX LAPLAZA CLAVERO 4 1 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 4 6 Jugada