Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
ATLÈTIC TERRASSA HC
7 - 0
FC BARCELONA
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
12/01/2019 10:45
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: ALEX FREIXA SUREDA
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ROGER SOLSONA ROVIRA
3 MARC MALGOSA MORCILLO
4 GUIU COROMINAS RICART
5 POL BONASTRE COMPANY
7 MARC ALBERICIO MORCILLO
8 XAVI CASTELLO MARTI
9 POL CABRE-VERDIELL BADIA
10 PERE AMAT RIERA
11 ARNAU TARRIDA CARRETERO
12 MARC VILLALBA GOMEZ
14 ORIOL CAMPOS MORAGAS
16 FERRAN SERRA VANCELLS
17 GERARD PERICAY FREIXAS
19 ARNAU GUTIERREZ MORAGAS
21 IGNASI AVILES VERDERA
22 XAVIER BARUTEL RIERA
23 PEP MALGOSA ISERN
117 PAU GESTI SOLER

Entrenadors

Nom
ALBERT LIS PASARELL

Delegats

Nom
XAVIER GEIS ELIAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 XAVI CASTELLO MARTI 1 3 Jugada
9 POL CABRE-VERDIELL BADIA 1 13 Jugada
117 PAU GESTI SOLER 2 3 Jugada
10 PERE AMAT RIERA 3 14 Jugada
7 MARC ALBERICIO MORCILLO 3 16 Jugada
16 FERRAN SERRA VANCELLS 4 9 Jugada
10 PERE AMAT RIERA 4 10 Jugada
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARTI LANCHO SILVA
3 ARNAU LABBE GARCIA
4 ORIOL ROMEU MARTI
6 SUBIN FERRE CALVET
7 JOEL DAVIES CANET
8 GENIS BATET COMPANY
11 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO
14 NICOLAS RALDA CORFAS
15 JAN RUIZ FERNANDEZ
16 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
17 MAY MORIA NAIDICH
18 JOEL GONZALEZ ARGELICH
27 JAUME BONAFONTE CASAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
DOLORS FERRE CALVET

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus