Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
RC POLO
10 - 0
VALLÈS ESPORTIU
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
15/12/2018 09:15
Àrbitre 1: NIL BARTOLOME ABELLO Àrbitre 2: QASIM ALI
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
2 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
3 MAURICI ELIES DOMINGO
6 JAIME IBRAN DIEZ
11 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
15 FELIX OSARTE SEGURA
22 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
38 NICOLAS CORTINES PAPI
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
63 MATEO OZONAS HEVIA
98 LUCAS CABOT CAPON

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA
MARK HOOGENDAM

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 JAIME IBRAN DIEZ 45 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH 0 19 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 55 Penal
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA
2 SERGI FOLCH MATA
3 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ
4 NANI AMAT PUIGARNAU
6 SERGI ALAVEDRA PARERA
7 ALEX JIMENEZ VIVES
9 ROGER CORAL GOMEZ
10 IGNASI YUSTE SAMARRA
12 POL BLANCH VERNET
14 POL ROIG COTO
15 IGNASI PORTOLES MARTINEZ
16 MARC PUJOL AMAT
19 THOMAS PUIG CAPPUYNS
21 JOAN LLETI FABREGO
23 ORIOL PABLOS RUSIÑOL
77 BIEL CASTELLON CHUECA
88 NIL TALO ARGEMI

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA
JOAN VERDAGUER BOVER

Delegats

Nom
JUAN JOSE ALBERICIO CHUECA
VICENS ROIG BELLVEHÍ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus