Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
LINIA 22 H.C. A
1 - 7
RC POLO
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
1/12/2018 12:30
Àrbitre 1: IGNASI RIBO SOLER Àrbitre 2: FRANC TORMO CARRAMIÑANA
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 SERGI SALAS MEDINA
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
13 QUIM SALA CABRERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
17 GIUSEPPE VEGA CIEZA
20 MARC TOST GUTES
61 ARNAU LOPEZ SAMPER
171 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
61 ARNAU LOPEZ SAMPER 2 8 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
2 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
3 MAURICI ELIES DOMINGO
6 JAIME IBRAN DIEZ
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
15 FELIX OSARTE SEGURA
22 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
38 NICOLAS CORTINES PAPI
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
63 MATEO OZONAS HEVIA
98 LUCAS CABOT CAPON

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA
MARK HOOGENDAM

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
31 MAX LAPLAZA CLAVERO 1 6 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 2 4 Penal
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 2 13 Jugada
6 JAIME IBRAN DIEZ 3 5 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 3 10 Jugada