Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
RC POLO
8 - 0
FC BARCELONA
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
17/11/2018 09:15
Àrbitre 1: JAVIER BERNECHEA QUILIS Àrbitre 2: POL REGUÉ GALLOSTRA
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
2 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
3 MAURICI ELIES DOMINGO
6 JAIME IBRAN DIEZ
7 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH
11 LUCAS CABOT CAPON
19 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
22 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
46 MATEU SITJAR BOTEY
80 NICOLAS CORTINES PAPI

Entrenadors

Nom
GUILLEM CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
LUIS FORTUNY GARCIA
MARK HOOGENDAM

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
30 TON BORRAS AUBERT 1 1 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 1 5 Jugada
11 LUCAS CABOT CAPON 1 16 Jugada
22 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO 2 34 Jugada
19 GUILLERMO ARTIGAS SOLA 3 38 Jugada
44 GUILLERMO CASAS QUINSON 4 58 Jugada
44 GUILLERMO CASAS QUINSON 4 63 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 68 Jugada
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARTI LANCHO SILVA
3 ARNAU LABBE GARCIA
4 ORIOL ROMEU MARTI
6 SUBIN FERRE CALVET
7 JOEL DAVIES CANET
8 GENIS BATET COMPANY
9 CARLOS ROMAGOSA FLORIT
11 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO
14 NICOLAS RALDA CORFAS
15 JAN RUIZ FERNANDEZ
16 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
17 MAY MORIA NAIDICH
18 JOEL GONZALEZ ARGELICH
27 JAUME BONAFONTE CASAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
DOLORS FERRE CALVET

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus