Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
LLIGA BBVA HOCKEY PLUS
CLUB EGARA - FUPAR
1 - 10
ATLETIC HEURA NEGRE
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
3/02/2019 11:00
Àrbitre 1: MIREIA RIBO SOLER
CLUB EGARA - FUPAR

Jugadors

# Nom
1 GABRIEL MOLINOS RUIZ
2 XAVIER GARCIA GUTIERREZ
3 VALENTI CARDELLACH NOGUERA
4 JOSEP FIGUERAS MORALES
5 HAMZA DOURGAL
6 RAUL GARCIA GUTIERREZ
7 XAVIER CUADRAT GOMEZ
8 NIL FERRE MARTIN-BORREGON
9 JORDI FERNANDEZ COLOMA
11 ALFONSO DURAN PEREZ
12 ASUNCION LOPEZ PONCE
14 ANDREU MUNYOS ESCUDE

Entrenadors

Nom
JAVIER FERRE BERNAL

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 NIL FERRE MARTIN-BORREGON 2 10 Jugada
ATLETIC HEURA NEGRE

Jugadors

# Nom
2 RAUL CERRILLO JIMENEZ
3 ROGER RONSANO CARRERA
4 PEDRO PEREDA CANTO
5 ILIA RIBA GORINA
6 CRISTIAN RODRIGUEZ GARCIA
7 MARC VILA DOMINGUEZ
8 ALEX LACHICA TELLEZ
9 ALBA MOLINA GESSE
16 SILVIA DALMASES TORRES
20 BENJAMIN ENRIQUE CHAVEZ GARATE

Entrenadors

Nom
PERE YCART RIDAMEYA

Delegats

Nom
JORDI GELABERT CULLA

Targetes

# Nom Minut Motiu
4 PEDRO PEREDA CANTO 15 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 ILIA RIBA GORINA 1 3 Jugada
3 ROGER RONSANO CARRERA 1 4 Jugada
8 ALEX LACHICA TELLEZ 1 7 Jugada
6 CRISTIAN RODRIGUEZ GARCIA 1 8 Jugada
5 ILIA RIBA GORINA 1 12 Jugada
8 ALEX LACHICA TELLEZ 1 15 Jugada
8 ALEX LACHICA TELLEZ 1 19 Jugada
3 ROGER RONSANO CARRERA 1 21 Jugada
16 SILVIA DALMASES TORRES 1 24 Jugada
8 ALEX LACHICA TELLEZ 2 15 Jugada