Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC A
3 - 1
CD TERRASSA HOCKEY
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
16/02/2019 13:00
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: ALEX FREIXA SUREDA
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
5 JOANA DAUSSA BAIZE
6 MARGARITA PICH-AGUILERA BLASCO
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
10 GABRIELA SAORIN MIRAS
11 ANDREA SCHONHOFER BARTRA
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO
13 JUDITH ITARTE SAHUN
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
16 CRISTINA ARCE CANALS
17 PAULA SAORIN MIRAS
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
21 CAMILA PATLLE VERGE
22 MARTA PUNTI TURULL
24 MARIA CALVO SERRANO

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 3 16 Jugada
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 4 10 Jugada
7 GEMMA MIER CERVANTES 4 17 Penal
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
3 LAURA LOPEZ TINTORE
7 ANNA LEIVA HERNANDEZ
12 LAIA AGULLO VIÑOLAS
13 JULIA GAMIZ CAJAL
14 ONA CASTRO DALMAU
15 EULALIA MASIP RIERA
17 ELIA AGUADO PUIG
18 ANNA PAGES ARANDA
21 NURIA SABATES BLASI
23 ANNA RODO PRATS
24 MARIA VERA RIERA
25 GEMMA AMEIJEIRAS CHALER
31 LIDIA LLORDES ORTEGA
32 CAROLINA MATURANA NOLLA
33 NINA ADELL MILL
171 MARIA STRAPPATO GARRETA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 LAURA LOPEZ TINTORE 4 7 Jugada