Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
LINIA 22 HC
0 - 4
MATADEPERA 88 HOCKEY
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
9/02/2019 15:00
Àrbitre 1: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 2: ANDRÉS BARRIENTOS TRIAY
LINIA 22 HC

Jugadors

# Nom
1 JOANA BONET CAPDEVILA
3 NURIA GARCIA GORINA
4 CLARA DURAN MENENDEZ
6 JULIA PADRISSA FREIXA
7 NOELIA ORTUÑO LADERO
9 MARIONA PERARNAU MONFORT
14 CLAUDIA ARAGONCILLO VICTORI
15 HANNA CAROL FERNANDEZ VAN BERCKEL
16 MIREIA AVELLANEDA ROMERO
17 ANNA ARMENGOL CARNE
18 RITA COS BASCUÑANA
20 ESTEL COMERMA TURU
22 JUDITH AVELLANEDA ROMERO
23 AGNES CALDUCH JORNET
27 CARLA ROENICK DOLEANS
28 JUDIT CHICO AUNOS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
MATADEPERA 88 HOCKEY

Jugadors

# Nom
2 JULIA MOUMEN BAQUES
3 ESTER PUJADE BUSQUETA
5 MIREIA FONT PARES
6 ROSA SALA PARDELLANS
9 LAIA BELTRA BISA
10 MARINA GUINJOAN TORRAS
11 MAR SALA DOMENECH
13 BERTA CERVILLA MUÑOZ
14 ANNA GARCIA IZQUIERDO
16 RUTH GARCIA CAMPA
17 OLGA BONASTRE
18 CARLA SIERRA SEVILLA
21 GLORIA SEMANES AGREDA
23 NURIA CAMON FARELL
24 ALBA PUJOL BUSQUETA

Entrenadors

Nom
ROGER GINÉ PATSE

Delegats

Nom
SANTI ROBERT CASTELLANA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 MAR SALA DOMENECH 1 10 Jugada
23 NURIA CAMON FARELL 2 25 Jugada
2 JULIA MOUMEN BAQUES 3 44 Jugada
10 MARINA GUINJOAN TORRAS 4 65 Jugada