Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
MATADEPERA 88 HOCKEY
2 - 6
CD TERRASSA HOCKEY
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
2/02/2019 17:00
Àrbitre 1: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 2: MAX FREIXA SUREDA
MATADEPERA 88 HOCKEY

Jugadors

# Nom
2 JULIA MOUMEN BAQUES
3 ESTER PUJADE BUSQUETA
5 MIREIA FONT PARES
8 MARIONA GONZALEZ RIBA
9 LAIA BELTRA BISA
10 MARINA GUINJOAN TORRAS
11 MAR SALA DOMENECH
13 BERTA CERVILLA MUÑOZ
14 ANNA GARCIA IZQUIERDO
16 RUTH GARCIA CAMPA
17 OLGA BONASTRE
18 CARLA SIERRA SEVILLA
21 GLORIA SEMANES AGREDA
23 NURIA CAMON FARELL
24 ALBA PUJOL BUSQUETA

Entrenadors

Nom
ROGER GINÉ PATSE

Delegats

Nom
SANTI ROBERT CASTELLANA

Targetes

# Nom Minut Motiu
23 NURIA CAMON FARELL 40 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 NURIA CAMON FARELL 2 4 Penal
23 NURIA CAMON FARELL 4 10 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
3 LAURA LOPEZ TINTORE
7 ANNA LEIVA HERNANDEZ
12 LAIA AGULLO VIÑOLAS
13 JULIA GAMIZ CAJAL
14 ONA CASTRO DALMAU
15 EULALIA MASIP RIERA
17 ELIA AGUADO PUIG
18 ANNA PAGES ARANDA
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA
21 NURIA SABATES BLASI
23 ANNA RODO PRATS
25 GEMMA AMEIJEIRAS CHALER
31 LIDIA LLORDES ORTEGA
32 CAROLINA MATURANA NOLLA
33 NINA ADELL MILL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 LAURA LOPEZ TINTORE 3 1 Jugada
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA 3 2 Jugada
12 LAIA AGULLO VIÑOLAS 4 3 Jugada
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA 4 8 Penal
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA 4 12 Jugada
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA 4 16 Jugada