Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC A
7 - 0
LINIA 22 HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
24/11/2018 15:30
Àrbitre 1: ENRIC SANS GIMENEZ Àrbitre 2: MARC HERAS SEGURA
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
5 JOANA DAUSSA BAIZE
6 MARGARITA PICH-AGUILERA BLASCO
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
9 MARIA CALVET DIEZ
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
17 PAULA SAORIN MIRAS
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
72 NURIA CROS FERNANDEZ
99 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL
101 JUDITH ITARTE SAHUN
112 CAMILA PATLLE VERGE
115 ANDREA SCHONHOFER BARTRA
121 MARTA PUNTI TURULL
151 BLANCA CODINA PALAU-RIBES

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 1 1 Jugada
15 JULIA FIBLA CAMPMANY 1 6 Jugada
15 JULIA FIBLA CAMPMANY 1 16 Jugada
15 JULIA FIBLA CAMPMANY 2 1 Jugada
9 MARIA CALVET DIEZ 2 6 Jugada
9 MARIA CALVET DIEZ 3 4 Jugada
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 4 6 Jugada
LINIA 22 HC

Jugadors

# Nom
3 NURIA GARCIA GORINA
4 CLARA DURAN MENENDEZ
5 NAUSICA SERRA PUNTI
7 NOELIA ORTUÑO LADERO
9 MARIONA PERARNAU MONFORT
11 ANNA ARMENGOL CARNE
14 HANNA CAROL FERNANDEZ VAN BERCKEL
15 CLAUDIA ARAGONCILLO VICTORI
16 RITA COS BASCUÑANA
20 ESTEL COMERMA TURU
21 QUERALT GIBERT PABLO
23 AGNES CALDUCH JORNET
24 JUDITH AVELLANEDA ROMERO
28 JUDIT CHICO AUNOS
161 MIREIA AVELLANEDA ROMERO

Entrenadors

Nom
ORIOL PABLO GARRIGA

Delegats

Nom
ANGEL GARCIA CABEZUELO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus