Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
CD TERRASSA HOCKEY
2 - 1
JUNIOR FC A
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
17/11/2018 16:30
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: FELIX VEGA GARRIDO
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
3 LAURA LOPEZ TINTORE
6 GEMMA AMEIJEIRAS CHALER
7 ANNA LEIVA HERNANDEZ
12 LAIA AGULLO VIÑOLAS
13 JULIA GAMIZ CAJAL
14 ONA CASTRO DALMAU
15 EULALIA MASIP RIERA
16 BERTA GARCIA CAMPA
17 ELIA AGUADO PUIG
18 ANNA PAGES ARANDA
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA
21 NURIA SABATES BLASI
23 ANNA RODO PRATS
31 LIDIA LLORDES ORTEGA
32 CAROLINA MATURANA NOLLA
77 MARIA STRAPPATO GARRETA

Entrenadors

Nom
ARNAU PONS GARCIA

Delegats

Nom
ENRIC RODO SOLE

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 JULIA GAMIZ CAJAL 3 10 Jugada
19 JUDIT MASIP BASCUÑANA 3 13 Jugada
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
5 JOANA DAUSSA BAIZE
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
10 GABRIELA SAORIN MIRAS
12 MARTA PUNTI TURULL
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
17 PAULA SAORIN MIRAS
19 LOURDES PICH-AGUILERA BLASCO
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
24 MARIA CALVO SERRANO
81 BERTA CALVO SERRANO
99 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL
101 JUDITH ITARTE SAHUN
112 CAMILA PATLLE VERGE
115 BLANCA CODINA PALAU-RIBES
151 ANDREA SCHONHOFER BARTRA

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 GEMMA MIER CERVANTES 2 3 Penal