Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
LINIA 22 HC
1 - 3
ATLÈTIC TERRASSA HC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
18/11/2018 11:00
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
LINIA 22 HC

Jugadors

# Nom
3 NURIA GARCIA GORINA
4 CLARA DURAN MENENDEZ
5 NAUSICA SERRA PUNTI
6 JULIA PADRISSA FREIXA
7 NOELIA ORTUÑO LADERO
9 MARIONA PERARNAU MONFORT
11 ANNA ARMENGOL CARNE
14 HANNA CAROL FERNANDEZ VAN BERCKEL
15 CLAUDIA ARAGONCILLO VICTORI
16 RITA COS BASCUÑANA
21 QUERALT GIBERT PABLO
23 AGNES CALDUCH JORNET
24 JUDITH AVELLANEDA ROMERO
28 JUDIT CHICO AUNOS
76 MIREIA AVELLANEDA ROMERO

Entrenadors

Nom
ORIOL PABLO GARRIGA

Delegats

Nom
ANGEL GARCIA CABEZUELO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 NOELIA ORTUÑO LADERO 1 8 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 CRISTINA ESCUDE BLASI
2 MARTA GOMEZ RODRIGUEZ
3 LAURA GUINOVART MANUEL
4 CARLA JOFRESA ISERN
5 MAR PLANAS DOMENECH
8 KARINA CEJAS BUSTOS
10 MARINA CAMPRUBI TURU
11 IVET CASTELLS GALI
12 LIDIA ARBOS BORRAS
13 MERCE BORRAS LLONCH
14 IRENE VINYOLES CATALA
15 ANNA MUNDET ALBAREDA
19 POLA GUIA GALI
141 IVET ARMENGOL TAPIOLAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JUDIT BOSCH MUNTAL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 KARINA CEJAS BUSTOS 2 11 Jugada
10 MARINA CAMPRUBI TURU 4 3 Jugada
11 IVET CASTELLS GALI 4 13 Jugada