Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC A
3 - 0
ILURO H.C.
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
10/11/2018 17:00
Àrbitre 1: MARC PEREZ ESTEBAN Àrbitre 2: SERGIO TORRES RODRIGUEZ
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
6 MARGARITA PICH-AGUILERA BLASCO
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
9 MARIA CALVET DIEZ
10 GABRIELA SAORIN MIRAS
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
17 PAULA SAORIN MIRAS
19 LOURDES PICH-AGUILERA BLASCO
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
24 MARIA CALVO SERRANO
81 BERTA CALVO SERRANO
99 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL
101 JUDITH ITARTE SAHUN
121 MARTA PUNTI TURULL
151 ANDREA SCHONHOFER BARTRA

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
121 MARTA PUNTI TURULL 4 7 Jugada
9 MARIA CALVET DIEZ 4 11 Jugada
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 4 12 Penal
ILURO H.C.

Jugadors

# Nom
1 HELENA SANJOSE PEÑAFIEL
2 MARTA CLAJER CABRERA
5 SHEILA GOMEZ CASO
6 NOELIA LOPEZ CABALLERO
7 MARIA FERNANDEZ CUSACHS
10 ORNELLA APRILE
11 JENNIFER AIDA VALDES DE LA CRUZ
12 LAIA GENOHER RANDO
14 EUGENIA ALDUNICCI
19 CRISTINA BELTRAN VILA
21 AYARA SIERRA HERNANDEZ
25 MARINA GALINDO AGULLEIRO
26 ANNA MARAGALL
28 MARIA CORREAS DEL PINO
34 MIREIA SABATER ZENEN

Entrenadors

Nom
HECTOR CABALLERO ORTEGA

Delegats

Nom
MARIUS DOMINGUEZ JIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus