Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
FC BARCELONA
1 - 5
CLUB EGARA
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
2/03/2019 17:00
Àrbitre 1: PERE BOIX SOLANES Àrbitre 2: IGNASI RIBO SOLER
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARIANA LOPEZ MATAS
3 SOFIA BUSTOS RODRIGUEZ
5 SOL TORRES
7 AGUSTINA CAPRARULO
9 ROCIO JAUREGUI ECHALECU
10 MARIA SOL LOPEZ DORONZORO
12 NÚRIA CASALÉ CABANES
15 EVA LUNE WIGGELENDAM
20 NAOMI PEÑA DEL VALLE
25 VERONICA MORENO CARRACEDO
27 EVANGELINA QUIROGA ZAMORA
29 SOFIA AQUILA SAR
75 XIMENA GARCIA TORRES

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 ROCIO JAUREGUI ECHALECU 4 7 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 MARINA MANENT LIMIA
5 SILVIA CLAPES LLOVERAS
7 MARTA MORA TORRELLA
8 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA
10 ANNA AMAT VENTAYOL
11 JULIA CLAPES CASTELLS
13 MARIONA DOMINGO HERMS
15 MARINA CABEZA TRUJILLO
19 LAIA SANROMA ROVIRA
22 CLARA COMERMA OLIVE
28 MARIA MITJAVILA CORTINA
57 BERTA DOMINGO HERMS
119 CRISTINA FITO MORERA

Entrenadors

Nom
FERRAN RAMAL TORRES

Delegats

Nom
JOSE LUIS LOPEZ ARIAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 LAIA SANROMA ROVIRA 1 4 Jugada
19 LAIA SANROMA ROVIRA 2 4 Jugada
13 MARIONA DOMINGO HERMS 3 9 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 3 10 Jugada
13 MARIONA DOMINGO HERMS 3 13 Jugada