Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
0 - 13
CLUB EGARA
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N 08740 BARCELONA (SANT ANDREU DE LA BARCA)
3/02/2019 13:40
Àrbitre 1: ANDRÉS BARRIENTOS TRIAY Àrbitre 2: ALBERT CARNÉ GRANÉ
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
1 CRISTINA CONTEL IBARRA
3 PAULA MOLFINO
4 MIRIAM BARRIOS GALLEGO
5 GEORGINA COLALONGO ABRAHAM
7 MARIA KRONHAUS
8 JENIFER CORRALES
13 LORENA AMADOR MARIN
14 MARTA MONTEJO BORRAS
17 EVA TRASIERRA JIMENEZ
18 VICTORIA GARCIA CABRAL
19 GABRIELA MARTONI
33 SONIA ARJONA NAVARRO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
GABRIELA MARTONI

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 MARINA MANENT LIMIA
5 SILVIA CLAPES LLOVERAS
7 MARTA MORA TORRELLA
8 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA
9 MARTA LLOBET AVELLANEDA
11 JULIA CLAPES CASTELLS
15 MARINA CABEZA TRUJILLO
19 LAIA SANROMA ROVIRA
22 CLARA COMERMA OLIVE
24 JULIA COLOMINAS BLANXART
28 MARIA MITJAVILA CORTINA
57 BERTA DOMINGO HERMS
119 CRISTINA FITO MORERA

Entrenadors

Nom
FERRAN RAMAL TORRES

Delegats

Nom
JOSE LUIS LOPEZ ARIAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 MARTA LLOBET AVELLANEDA 1 10 Jugada
11 JULIA CLAPES CASTELLS 2 10 Jugada
8 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA 2 15 Jugada
15 MARINA CABEZA TRUJILLO 3 3 Jugada
19 LAIA SANROMA ROVIRA 3 5 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 3 6 Jugada
119 CRISTINA FITO MORERA 3 7 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 3 8 Jugada
8 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA 3 15 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 4 1 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 4 3 Jugada
5 SILVIA CLAPES LLOVERAS 4 10 Jugada
57 BERTA DOMINGO HERMS 4 13 Jugada